Borusan Sanat’a Social Media Awards Turkey 2021’den Altın Ödül

admin
Haziran 10, 2021

Borusan Sanat, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021’de Mekan ve Etkinlikler kategorisinde ALTIN ödülün sahibi oldu.

 

 

Borusan Sanat, 9 Haziran Çarşamba günü sanal olarak gerçekleştirilen, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin  en büyük markaları arasından sosyal medya performansıyla öne çıkanlar ve dijitalde gerçekleştirilen projelerin yarıştığı en kapsamlı sosyal medya ödülleri olan Social Media Awards Turkey 2021 ödülleri’nde, Mekan ve Etkinlikler kategorisinde altın ödülü alarak birinciliğe layık görüldü. Borusan Sanat 2020 yılında ise yine Mekan ve Etkinlikler kategorisinde ikinci olmuştu. 

 

55 binden fazla sosyal medya marka hesabının SocialBrands puanlarına göre kapsamlı bir değerlendirme sonucunda incelendiği yarışmada, ödülü Borusan Sanat Dijital Projeler ve Dijital Medya Müdürü Z. Berhan Yılmaz aldı. Yaptığı konuşmada tüm takipçileri ve destekçilerine teşekkür eden Yılmaz, küresel salgın koşullarında bu sezonun gerçekleşmesinde özveri ile yer alan Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve Borusan Quartet üyelerine de ayrıca teşekkür etti. 

 

Sosyalleşmeye zorunlu mesafe getiren COVID-19 pandemi koşulları altında sanat etkinliklerini kaldığı yerden devam eden Borusan Sanat, sezon programlarını çevrimiçi platformlara taşıyarak bedelsiz olarak seyircilerinin erişimine açmış ve bu zorlu dönemde sanatın iyileştirici gücünden herkesin faydalanmasını sağlamıştı.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Üye OlŞifremi Unuttum

Son yorumlar