Canon’dan Babalar Günü’ne Özel Teknolojik Öneriler

admin
Haziran 8, 2021

Babalar Günü’nün yaklaştığı şu günlerde babasına ne hediye alacağına henüz karar veremeyenlere Canon’dan çok özel alternatifler… Babaların, değerli anları güçlü fotoğraflar ve üstün video kayıtlarıyla ölümsüzleştirmelerine imkan tanıyan cihazları ve iş performanslarını arttıracak ürünleriyle Canon, her yaştan babaya hitap edecek geniş bir ürün seçeneği sunuyor. PowerShot G7 X Mark III, en keyifli ve macera dolu anların yüksek kalitede ölümsüzleştirilmesini sağlarken, PIXMA G3420 ise evden çalışan babalara evde ofis konforu ve kolaylığı sunuyor. 

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Babalar Günü için hediye arayışı içine girenlerin işini teknolojik cihaz önerileriyle kolaylaştırıyor. 20 megapiksel kamerası, 4K video çekimi ve DIGIC 8 görüntü işlemcisi ile yüksek kalite çekim sunan PowerShot G7 X Mark III, babaların en güzel anları Canon farkıyla ölümsüzleştirmesine olanak tanıyor. Kaliteli ve düşük maliyetli baskı yeteneği ile öne çıkan Canon PIXMA G3420 ise, hem doküman baskısı ihtiyacını en verimli şekilde karşılayarak iş performansına katma değer sağlamak, hem de Creative Park uyumluluğu ile ailece yapabilecekleri çeşitli kağıt el işleri ve aktivitelerle yaratıcılığını ortaya koymak isteyen babalara alınabilecek en güzel hediye olabilir.

Tatil Yaklaşırken Maceraperest Babalara 

Canon, seyahat kısıtlamalarının kalktığı yaz aylarında ailece çıkılacak tatillerde, ruhu maceraperest olan babalarınyeni keşiflerinde muhteşem karelere imza atmalarına yardımcı olacak cihaz önerileri sunuyor. Canon’da heyecan tutkunu babalara bile kolaylıkla uyum sağlayacak kompakt, sağlam ve çok yönlü çekim takımı ile en mükemmel hediyeyi bulmak çok kolay… 

Canon, ikonik PowerShot serisi ürünlerinden PowerShot G7 X Mark III modeli ile amatör fotoğrafçı ve videograflara profesyonelleri aratmayacak bir deneyim sunuyor. DIGIC 8 görüntü işlemcisi, 20 megapiksel ve 4K video çekimi ile yüksek kalitede netlik sunarak, fotoğrafçılara ve videograflara hikayelerindeki tüm renkleri en canlı halleriyle deneyimleme fırsat veriyor. PowerShot G7 X Mark III, 4,2x f/1.8-2.8 zum lensiyle ışık durumundan bağımsız olarak yüksek çözünürlüklü videoların çekilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda sahip olduğu geniş diyaframı ve sığ alan derinliği sayesinde ürün, tüm detayları yakalıyor ve fotoğraf sever babaların karelerinde bokeh etkisi oluşturmalarına imkan tanıyor. PowerShot G7 X Mark III, sahip olduğu Canon Digital Photo Professional (DPP) yazılımı ile de post prodüksiyon aşamasında esneklik yaratarak video düzenlemelerinde kolaylık sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Üye OlŞifremi Unuttum

Son yorumlar