CHP Konya’dan ‘Genel Seçime Hazırlık’ ziyaretleri

admin
Haziran 10, 2021

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş beraberindeki il yöneticileri ile birlikte ‘genel seçim hazırlıkları’ kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulundu.
 

Başkan Bektaş ve beraberindeki heyetin ilk durağı CHP Kulu İlçe Başkanlığı oldu. Kulu’daki temasların ardından Cihanbeyli’ye geçen heyet, burada kuraklık ve dolu nedeniyle çiftçilerin yaşadıkları kayıplara ilişkin bilgi aldı. Cihanbeyli Ziraat Odası Başkanlığı’na da ziyarette bulunan CHP’lilerin son durağı ise Altınekin ilçe başkanlığı ile birlikte esnaf ziyaretleri oldu. Esnafın sorunlarını dinlediklerini kaydeden Başkan Bektaş şöyle dedi:
 

 

“ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”
 

“Cumhuriyet Halk Partisi olarak çiftçimizin, esnafımızın yanında olmaya, onların sorunlarını dinlemeye ve bu sorunları aktarmaya devam edeceğiz. İktidar çok uzun zamandır halktan koptu ve yaşanan onca sorunu görmezden gelerek, ülke ekonomisinin çok iyi olduğuna kendisini inandırmış. İktidar, gerçekle yüzleşemiyor, gerçekten kaçıyor. Ancak biz gerçekleri aktarmaya devam edeceğiz. Yapılacak erken seçim, genel seçim, yerel seçim fark etmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçim olsun olmasın halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz ve güzel, güneşli günlere beraber kavuşacağız”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Üye OlŞifremi Unuttum

Son yorumlar