Çifte şans kampanyasıyla çifte mutluluk Metropol İstanbul’da

admin
Haziran 10, 2021

Keyifli alışverişin değişmeyen adresi Metropol İstanbul, düzenlediği kampanyalarla ziyaretçilerini kazançlı alışverişin tadını çıkarmaya davet ediyor.  Metropol İstanbul, 14-26 Haziran tarihlerinde geçerli çifte şans kampanyasıyla seçkin mağazalarından tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçilerini CarrefourSA alışveriş çeki ve dijital çarkıfelekten kazanacakları 2. bir sürpriz hediyeyle ödüllendiriyor.

 

 

 

Alışveriş ve eğlencenin Ataşehir’deki gözde noktası Metropol İstanbul alışveriş keyfini kazançlı hale getirmeye devam ediyor. Babalar Günü yaklaşırken alışveriş için 14-26 Haziran tarihlerinde Metropol İstanbul’un seçkin mağazalarını tercih eden ziyaretçiler, yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde CarrefourSA hediye çeki ve dijital çarkıfelekten sürpriz 2.ci bir hediyeyle ödüllendiriliyor. Alışveriş severler, yeni normalle birlikte sosyal mesafe ve hijyen şartlarını üst düzeyde uygulayan Metropol İstanbul’un hayata geçirdiği mobil uygulamayla çifte şans kampanyasını cep telefonuna indirerek faturalarını uygulama üzerinden kayıt yaptırabiliyor. Arzu eden ziyaretçiler, katılım için faturalarını danışma masasından da kayıt ettirerek kampanyaya dahil olabiliyorlar. 

 

Yaz mevsimini keyifli bir alışveriş deneyimiyle karşılamak isteyen tüm ziyaretçiler, çifte şans kampanyasıyla Metropol İstanbul’da kazançlı alışveriş ayrıcalığının tadını çıkarıyor.   Metropol İstanbul ziyaretçileri, 14-26 Haziran tarihlerinde gerçekleştirecekleri 200 TL ve üzeri alışverişlerinde CarrefourSA hediye çeki ve çarkıfelekten kazanacakları sürpriz hediyelerle çifte şans yakalıyor. 

 

Çifte Şans Kampanyası Katılım Koşulları:

 

Ziyaretçiler Metropol İstanbul mağazalarından yapacakları; Tek seferde 200 TL ve üzeri fiş ya da faturalarıyla Çifte Şans Kampanyası’na katılabilecekler. 

 

Kampanya katılım koşulları:

 

  • Kampanya sadece Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. 
  • 14-16 Haziran  tarihleri arasında Metropol İstanbul’da tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinize CarrefourSa hediye çeki ve hediye çarkından sürpriz ikinci hediye kazanma şansı.
  • Kampanya sadece Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. 
  • 14-26 Haziran 2021 tarihleri arasında Metropol İstanbul’da tek seferde yapacağınız minimum 200 TL tutarında ki alışverişlerinize 31 Temmuz son kullanım tarihli CarrefourSA hediye çekleri verilecektir. 

 

200TL-350TL arasındaki alışverişlere 40 TL, 

351TL-500TL arasındaki alışverişlere 50TL, 

501TL-750TL arasındaki alışverişlere 80TL, 

750TL ve üzeri alışverişlere ise 100TL hediye çeki verilecektir

 

  • 750 TL ve üzeri alışverişlerde kazanılacak çek üst sınırı 100 TL’dir.
  • Geçmiş tarihli fiş veya faturalar, banka ödeme noktalarından yapılan işlemler, CarrefourSA mağazasından yapılan harcamalar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş / faturaları, sarrafiye altın(gram, çeyrek, yarım, tam altın vs), hediye çeki ile yapılan alışverişler, gıda işletmelerinden yapılan alışverişler (Cafe&Restoran) ve tüm hediye tutarları ile döviz bürosundan yapılan döviz alım ve bozdurma işlemleri kampanyadan hariçtir.
  • Hediye ürünü bedeli talep edilemez, hediyelerde değişiklik yapılamaz. Kampanya katılımı günlük 100 kişi ile sınırlıdır.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Üye OlŞifremi Unuttum

Son yorumlar