Çimentaş, Elazığ İl Özel İdaresi Spor Salonu’nun isim sponsoru oldu

admin
Haziran 10, 2021

Kuruluşundan itibaren, doğduğu topraklara 70 yıldır değer katmaya devam eden Çimentaş, 2006 yılından beri faaliyet gösterdiği Elazığ’da yatırımlarına devam ediyor. Çimento sektöründeki yatırımlarının yanında, faaliyet gösterdiği bölgelerin sosyal kalkınmasına da destek veren Çimentaş, Elazığ İl Özel İdaresi Spor Salonu’nun isim sponsoru oldu. Salonun ismi Elazığ İl Özel İdaresi Çimentaş Spor Salonu olarak değiştirildi

 

Ulusal ve uluslararası alanda pek çok başarıya imza atan Çimentaş, Elazığ’da faaliyet gösteren tesislerinden elde ettiği ürünlerle katma değeri yüksek projeleri Türkiye’de ve yurtdışında hayata geçiyor. Bölgedeki çalışmalarına ek olarak, sosyal kalkınma ve yerel çalışmaları da desteklemek üzere Elazığ İl Özel İdaresi Spor Salonu’nun isim sponsoru oldu.  Salon bundan sonra Elazığ İl Özel İdaresi Çimentaş Spor Salonu hizmet vermeye devam edecek.

 

Çimentaş CEO’su Cenker Mirzaoğlu, konuya ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı:

“Elazığ’daki operasyonumuzu, bölgedeki çalışmalarımızı çok önemsiyor ve önceliklendiriyoruz. Elazığ’da faaliyet gösterdiğimiz 2006 yılından bu yana yerel otorite ve yerel halk ile olan bağımızı kuvvetlendirmek ve kalıcı çalışmalara imza atmayı her zaman ajandamızda bulundurduk. Bu kapsamda İl Özel İdaresi Spor Salonu’na isim sponsor olmak bizim için çok kıymetli. Elazığ ilimizde spor aktivitelerini desteklemek için attığımız bu adım umarız gençleri sağlıklı geleceklerle buluşturmak üzere vesile olur.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Üye OlŞifremi Unuttum

Son yorumlar