10 ay önce
10 ay önce

Kahve Dünyası İnsana Saygı Ödülü’ne Layık Görüldü

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası Kariyer.net tarafından düzenlenen 19. İnsana Saygı Ödülleri'nde en çok istihdam sağlayan, aday başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirketlerden biri olarak ödüle layık görüldü.

 

Her yıl Kariyer.net tarafından geleneksel olarak düzenlenen Türkiye'nin en köklü insan kaynakları ödülü “İnsana Saygı Ödülleri”nin bu yılki kazananları açıklandı. Hepimizin Ortak Noktası Kahve Dünyası, en çok istihdam sağlayan, en çok başvuru alan ve aday başvurularının tamamını yanıtlayan şirketlere verilen ödüle ikinci kez layık görüldü. 2020 yılında da aynı ödülü alan Kahve Dünyası, böylece üst üste iki yıl İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.

 

Pandemiye rağmen 2020 ve 2021 yılında kendi tarihinde en fazla yeni mağaza sayısına ulaşan Kahve Dünyası, hem genel merkezinde hem de yeni mağazalarıyla çalışan sayısını artırdı. Yatırımlarını istihdamla destekleyen Kahve Dünyası’nın hedefinde yılsonuna kadar yeni mağazalar açarak istihdama yaptığı katkıyı daha da artırmak var.

 

Kahve Dünyası Hakkında

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 1000’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetinde, kendi üretimi olmayan hiçbir ürünü misafirlerine sunmayarak Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışı sergilemektedir. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın