10 ay önce
10 ay önce

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül , Antalya Manavgat’ta

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül , Antalya Manavgat'ta, Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştiriliyor .

Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ile yakın temaslarda bulunan, Sayın Mustafa Sarıgül , TDP SİYASETİ, MİLLETİMİZİN ACILARINA MALZEME YAPMAZ!

Türkiye Değişim Partimiz afet günlerinde asla siyaset yapmaz.
Toplumu birliğe
çağırır,dayanışmaya çağırır,bir olup, yaraları sarmaya çalışır.
TDP olarak biz kurulduğumuz günden beri ısrarla şunu söylüyoruz. Bu tip felaketler karşısında,milletçe tek yürek oluruz.  TDP olarak biz,geleceği konuşuruz.Bu felaketlerin bir daha yaşanmaması için, yapılması gerekenleri konuşuruz.Projelerimizi konuşur; öneriler sunarız.

Bu ortamda Tarım ve Orman Bakanlığı’nın,üzerine gitmeyi,sürekli iktidarı eleştirmeyi,
ZATEN YIPRANMIŞ KURUMLARI SORGULAMAYI,KESİNLİKLE DOĞRU BULMUYORUZ.
diyerek sözlerine devam eden, Genel Başkan Mustafa Sarıgül ,“Yangın konusu üzerinden,şu anda siyaset yapmak,oy beklentisi içerisinde olmak
vatanımıza karşı sevgisizliktir,
“TDP olarak biz kurulduğumuz günden beri ısrarla şunu söylüyoruz. TDP olarak biz, konunun hassas noktalarını bilir ancak eleştirilerimizi sonraya bırakırız.Önce yaralarımızı sarar,mağdurlarımızı bağrımıza basar,sonra kusur ,yanlış var ise bunu hep beraber tartışırız.

Geçmişe sadece,yaşananlardan ders alıp hataları tekrar etmemek için bakarız “. diye sözlerine diye devam ederken Sayın Çavışoğlu’ na iyi dilek ve temennilerini ilettiler.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın