Vatandaşın cebinden çıkanların nereye gittiği görüntülendi

admin
Haziran 8, 2021

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Biga ilçemizde yaşanan olay ne ilk ne de son. Vatandaşın cebinden çıkan paralar AKP’liler ve yandaşları için kullanılıyor” dedi.
 
Çanakkale Biga’da Belediye’ye ait iş makineleri ve işçileri iddiaya göre mesai saatleri içinde AK Partili Belediye Meclis Üyesinin villasının çevresinde yaptığı çalışma bir vatandaşın kamerasına yansıdı.
 
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar,
“AKP artık her geçen gün gerçek yüzünü vatandaşlara göstermeye devam ediyor. Biga ilçesinde yapılan da bunlardan sadece bir tanesi. AKP hükümeti yerelde değil her yerde sadece kendisi için çalışıyor. Devletin tüm imkanlarını sadece kendileri için kullanıyor. Peki bu çalışmaların parası nereden geliyor? Tabiki bizlerin cebinden, vatandaşlarımızın cebinden çıkıyor. Vatandaş için halk için çalışması gereken araçlar yine ne yazık ki AKP’li ler için çalıştırılıyor. Biga belediyesinin kepçesi, dozeri vb. mazot parasının vatandaşın cebinden çıktığı bu araçlar encümen üyelerinin kişisel ihtiyaçları için kullanılıyor. Vatandaş bunun hesabını eminim ki sandıkta soracaktır “dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Üye OlŞifremi Unuttum

Son yorumlar