6 ay önce
6 ay önce

Yaşar Aydın Güneydoğu’yu salladı

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, Güneydoğu’da gördüğü ilgiyle iktidar ve muhalefete meydan okudu.
Türkiye’nin dört bir yanını ziyaret eden Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, Güneydoğu programında Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Hatay ve Adıyaman’daydı. Bölgenin önde gelen isimleriyle, STK’larıyla, dernek başkanlarıyla, kadınlarıyla ve gençleriyle bir araya gelen Yaşar Aydın’a yoğun ilgi vardı.
Gittiği her yerde kalabalık insan topluluklarıyla karşılanan Yaşar Aydın bu coşkunun iktidara yürüyeceğini söyledi. Kendisine gösterilen teveccühe ilişkin açıklama yapan Aydın şu ifadeleri kullandı:
 
 
“MEMLEKET, ONURLU İSİMLERİN ÜLKE YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ OLMASINI İSTİYOR”
 
“Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bugünlere kadar türlü badireleri atlatan ülkemiz artık huzuru ve refahı hak ediyor. Kurulduğu günden bu yana beklediği değeri göremeyen bu milletin evlatları artık kiminle yol yürüyeceğinin kararını açık ve net bir şekilde vermiş vaziyette. Hor görülmekten, kandırılmaktan, aldatılmaktan, yalandan, iki yüzlülükten, israftan, şatafattan, ezilmekten ve yok sayılmaktan bıkmış ve usanmış bu memleketin evlatları artık Onurlu isimlerin ülke yönetiminde söz sahibi olmasını istiyor. İşte tam da bu yüzden Onur Hareketi’ne ilgi bu denli fazla. İnsanımız doğruyu ve yanlışı ayırt edecek yetiye sahiptir. Bunu da yapılacak ilk seçimde Onur İttifakı’nı iktidara getirerek göstereceklerdir. İnşallah milletimizin yüzünü kara çıkarmayacağız.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın