Vestel Amfi’de Önümüzdeki Program; 10 – 20 Haziran

admin
Haziran 10, 2021

Her yaşa ve her zevkten sanatsevere hitap eden içerikleriyle kültür-sanatın daimi buluşma adresi olan Zorlu PSM, sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de fiziki mesafeli olarak gerçekleştireceği konserlerden stand-up gösterilerine pek çok etkinlikle seyirciyle buluşmayı sürdürüyor. 

2015'ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan TuzBiber Stand Up gösterisi, Serhan Aydemir’in hazırladığı elektronik altyapılar üzerine akustik enstrümanların canlı çalınacağı ve vokalde Ayça Varlıer’in yer aldığı özel proje “Akustronika” ve Afterwork DJ etkinlikleri programın dikkat çeken etkinlikleri arasında yer alıyor.

 

 

AYÇA VARLIER & SERHAN AYDEMİR "AKUSTRONİKA"// 10 HAZİRAN PERŞEMBE // VESTEL AMFİ // 18.30

 

Hem oyuncu hem de müzik icracısı Ayça Varlıer’in müzisyen Serhan Aydemir ile hayata geçirdiği özel projesi “Akustronika” ile yalnızca Vestel Amfi’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Serhan Aydemir’in hazırladığı elektronik altyapılar üzerine akustik enstrümanların canlı çalınacağı ve vokalde Ayça Varlıer’in yer aldığı bu çok özel konseri kaçırmamak için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

 

Kapı Açılış: 15.00

Ayça Varlıer & Serhan Aydemir "Akustronika": 18.30

 

KAAN SEZYUM // 11 HAZİRAN CUMARTESİ // VESTEL AMFİ // 19.00

Yayın akışına eklediği sürpriz isimler ve yeni programlarla farklı bir deneyim sunan Vestel PSM Radyo’nun da sevilen programcılarından Kaan Sezyum Vestel Amfi’de en güzel parçalarla sizi bekliyor. 

 

AFTERWORK DJ HEMİ BEHMOARAS // 15 HAZİRAN SALI // VESTEL AMFİ // 19.00

İş çıkışlarında PSM'nin en sevilen yerlerinden Vestel Amfi'de buluşuyoruz! Zorlu PSM'nin popüler serisi "100 Music presents After Work Party", bu yıl da iş çıkışlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak. 

 

TUZBİBER STAND UP// 17 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 19:00

 

2015'ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan ve Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan TuzBiber, bağımsız komedyenleri ve kendine özgü farklı içerikleri ile seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatmak için Haziran ayı boyunca Vestel Amfi’de. 

 

Kapı Açılış: 15.00

TuzBiber: 18.30

 

ROLAND GARROS FRANSA AÇIK TENİS TURNUVAS7 // 12 HAZİRAN CUMARTESİ // 16:00

 

Her sene Mayıs sonunda Paris’te yüz binlerce kişiye ev sahipliği yapan yılın tek toprak kortlu Grand Slam’i Roland Garros, bu sene pandemiye rağmen 30 Mayıs’ta başladı. Dünyanın merakla beklediği tenis turnuvası Roland Garros’un heyecanı Vestel Amfi’de. 

 

Kapı Açılış: 15.00

 

ISLANDMAN // 18 HAZİRAN CUMA // VESTEL AMFİ // 19.00

İstanbul çıkışlı müzisyen/yapımcı Tolga Böyük'un müzikal hayallerinden doğan Islandman, bir kurgu karakterini, bir müzik kişiliğini, var olmayan bir yerin hikayelerini besteleyen bir hayalperesti temsil ediyor. Müziklerini şamanik ritimlerle destekleyen, canlı gitarlarla yumuşak elektronik yapıları ve dans ritimlerinin eşsiz bir karışım olarak sunan Islandman, sahnede elektro-akustik canlı trio formatında performansıyla, Vestel Amfi’de.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Üye OlŞifremi Unuttum

Son yorumlar